Dom Wypoczynkowy Nordkaps
Nazwa obiektu: Dom Wypoczynkowy Nordkaps
Adres: Jastrzębia Góra, Droga Rybacka 20
Telefony: Tel: 58 673 08 63
E-mail: kgrafik@wp.pl
Strona WWW: http://willanordkaps.com.pl
Czas otwarcia: sezonowy
Liczba miejsc: 32
Cena osoba/dzień: Od 40 do 87

Opis obiektu

Szanowni Goście willi Nord Kaps

W związku z nowymi wymaganiami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny w obiektach dla gości sezonowych, przygotowaliśmy zmiany bieżącego funkcjonowania naszej willi, wynikających z nałożonych na nas obowiązków, których treść dostępna jest na stronach www.gov.pl, m.in.:

  • pokoje gościnne są dokładnie dezynfekowanie oraz ozonowane po każdym wyjeździe Gości;
  • przy wejściu dostępny jest płyn do dezynfekcji bezdotykowej;
  • ograniczyliśmy możliwość przebywania na terenie obiektu osób które nie są zameldowane w obiekcie;

Niestety dezynfekowanie oraz ozonowanie pokoi łączy się z dłuższym czasem przygotowania pokoi dla gości, dlatego też bardzo prosimy o kontakt telefoniczny dobę przed przyjazdem w celu ustalenia godziny zakwaterowania.

Życzymy miłego wypoczynku w Willi Nord Kaps

Zapraszamy do naszej willi Nord Kaps w Jastrzębiej Górze, przepięknej miejscowości położonej nad samym morzem. 
Willa położona jest 500 metrów od morza w cichej pensjonatowej dzielnicy. Około 200 m od naszej willi znajduje się centrum handlowo - gastronomiczne z licznymi pubami, night clubami, kawiarniami i smażalniami. Dzięki temu, gdy jesteś głodny lub masz ochotę na zabawę szybko dotrzesz do samego centrum miasta, a po licznych wrażeniach, jakie tam na Ciebie czekają odpoczniesz w naszej willi, w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku i hałasów. 
Dodatkowym atutem położenia naszego domu jest to, że wszędzie jest od nas bardzo blisko. Do morza lub centrum Jastrzębiej Góry idziemy około 5 min spacerkiem, do przystanku PKS tylko 7 min. 
Teren naszego domu jest ogrodzony, z możliwością parkowania kilku samochodów. 
Mamy ładnie zagospodarowane podwórko, gdzie przygotowaliśmy dla Państwa ogród wypoczynkowy, miejsce i sprzęt do grillowania.

Posiadamy pokoje 2 i 3 osobowe. Wszystkie nasze pokoje posiadają własną łazienkę. Każdy pokój wyposażony jest w: tapczany, lodówkę, stolik i krzesła, szafę, TV, radio, czajnik, lampki nocne, koce i parawany plażowe oraz Wi - Fi. Większość pokoi posiada balkon. 
Do dyspozycji Naszych Gości mamy także ogólnodostępną, w pełni wyposażoną kuchnię. Na potrzeby Naszych Wczasowiczów mamy również żelazko i deskę do prasowania. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  !


Ceny w obiekcie
Od 40 do 87

Galeria
Statystyki: 11870 / 45715 / 180083 / 4407041