Camping MAŁE MORZE
Nazwa obiektu: Camping MAŁE MORZE
Adres: Władysławowo, Starowiejska 32
Telefony: Tel: 602 700 300
E-mail: camping@malemorze.pl
Strona WWW: http://www.malemorze.pl
Czas otwarcia:
Liczba miejsc:
Cena osoba/dzień: Od do

Opis obiektu

Jeśli szukasz komfortowego miejsca na wypoczynek nad morzem, zapraszamy do ośrodka Małe Morze. Znajdziesz tu pokoje z widokiem na Zatokę Pucką, idealne dla singli, par i rodzin. Możesz też skorzystać z naszej prywatnej plaży lub wybrać jedną z naszych przyczep kempingowych. Jeśli masz własny kamper lub przyczepę, możesz wynająć u nas miejsce na cały sezon i cieszyć się niezapomnianym urlopem.
 
Ośrodek Małe Morze położony jest w Władysławowie, malowniczym mieście na Półwyspie Helskim. Otoczony jest zarówno przez Zatokę Pucką, jak i Morze Bałtyckie, oferując piękne widoki i piaszczyste plaże. Władysławowo słynie z bogatej oferty turystycznej i kulturalnej. Możesz tu podziwiać gwiazdy upamiętniające legendy sportu na Alei Gwiazd Sportu, odwiedzić Lunapark Sowiński czy Ocean Park z atrakcjami dla dzieci, a także zwiedzić rezerwat przyrody „Słone Łąki”. W okolicy znajdziesz też wiele sklepów z pamiątkami, klubów tanecznych i restauracji z lokalnymi specjałami. Nieopodal ośrodka jest też Molo Marina, gdzie możesz spacerować lub jeździć na rowerze. W Małym Morzu połączysz relaks z aktywnością. Dla miłośników sportów wodnych mamy wypożyczalnię sprzętu – Board School, gdzie możesz spróbować windsurfingu lub kitesurfingu.
 
W naszym ośrodku nie zapominamy też o najmłodszych gościach. Dla nich przygotowaliśmy plac zabaw z domkami, drabinkami, ścianką wspinaczkową i zjeżdżalniami. Dzieci będą się bawić na bujaku w kształcie windsurfingu, huśtawce z siateczką, huśtawce-koniku i liczydle. Wszystkie zabawki są umieszczone na bezpiecznym, piaszczystym podłożu. Zapewniamy, że dzieci będą się świetnie bawić, a Ty będziesz mógł odpoczywać spokojnie.

Ceny w obiekcie
Od do

Galeria
Statystyki: 31927 / 48829 / 83600 / 213472