CLUB ARA
Nazwa obiektu: CLUB ARA
Adres: Jastrzębia Góra, Rozewska 4a
Telefony: Tel: 058 764 96 00, Fax: 058 764 96 00
E-mail: ara@arahotel.pl
Strona WWW: http://arahotel.pl
Czas otwarcia: całoroczny
Liczba miejsc:
Cena osoba/dzień: Od do

Opis obiektu

ARA jest jedną z najpopularniejszych dyskotek na polskim wybrzeżu.
Powstała ona w 1987 roku. Przez wszystkie te lata klub przeszedł wiele metamorfoz. Praktycznie co roku zaskakujemy naszych klientów nowymi rozwiązaniami.
W obecnej chwili club ARA to trzy sale, a każda z nich ma wyjątkowy charakter. Na pierwszej z nich DJ' e zabawiają przy muzyce Dance.
Najnowsze efekty świetlne, podświetlana podłoga, rzutnik multimedialny na którym prezentujemy najświeższe klipy z imprez organizowanych w clubie ARA co sprawia, że atmosfera podgrzewa się z minuty na minutę.
Dzięki przylegającej sali z wygodnymi kanapami i dużym drink - barem będą Państwo mogli nieco odpocząć, porozmawiać z przyjaciółmi i nabrać sił do dalszej zabawy.
Najnowsza sala to miejsce, gdzie można uwolnić się od codziennych problemów wpadając w trans przy muzyce House i Techno.
Wyjątkowe efekty wizualne, nagłośnienie oraz graffiti w połączeniu ze wspaniałą muzyką prezentowaną przez najpopularniejszych polskich DJ' ów zapewnią Państwu super zabawę.
W klubie znajdują się trzy konkurujące ze sobą drink - bary co ma wpływ na jakość obsługi konsumentów, a nasi barmani i barmanki potrafią, oj potrafią...

ZAPRASZAMY LATEM CODZIENNIE OD 22:00!!!

Poza sezonem w weekendy.


Ceny w obiekcie
Od do

Galeria
Statystyki: 23188 / 23188 / 65990 / 65990